Spring naar inhoud
volledige-versie.nl Logo
Corel Painter 2022

Multimedia Software · Originele Volledige Versie

Corel Painter 2022 – licentie direct per e-mail

179,95€
+ 1799 Bonuspunten ?

incl. 21% btw · Geen verzendkosten · Op voorraad

Directe levering per e-mail · Licentiecode in minuten
SSL-beveiligd · Activeringsgarantie · Directe levering
Totaal: 179,95€

🔒 Veilige betaling · Geen abonnement · Direct in uw inbox

of direct betalen
SSL versleuteld
Factuur met btw
Ondersteuning inbegrepen
Activatiegarantie
Directe download

Gratis vervanging bij problemen

Sleutel werkt niet? We vervangen hem gratis of betalen het volledige aankoopbedrag terug.

Betaalmethoden:
  • PayPal
  • Directe bankoverschrijving
  • Creditcard
  • Bankoverschrijving
  • De factuur
  • SEPA-automatische incasso
  • EPS
  • Creditcard (EU)
500.000+
tevreden klanten
4,7 / 5
Gem. beoordeling
Ø 3 Min.
Levertijd
Sinds 2015
Duitse verkoper
  • Onmiddellijke e-mail levering Productcode binnen enkele minuten in uw inbox
  • Koop één keer - gebruik permanent Geen abonnementen of vervolgkosten
  • Tot 85% goedkoper Aanzienlijk betere prijs dan in de detailhandel
  • Alle updates inbegrepen Permanent alle software-updates van de fabrikant
Installatiehandleiding

Alles wat u moet weten over Corel Painter 2022

Corel Painter 2022 - Overzicht

Ontdek de onbegrensde creatieve mogelijkheden met Corel Painter 2022, de toonaangevende digitale schildersoftware voor professionele kunstenaars en ambitieuze beginners. Breng uw visies tot leven met realistische penselen en gereedschappen.

Corel Painter 2022 is een geavanceerde schilder- en tekensoftware die kunstenaars een breed scala aan digitale gereedschappen biedt om traditionele media zoals olieverf, aquarel of pastelkrijt natuurgetrouw op de computer te simuleren. Het richt zich op illustratoren, conceptkunstenaars, digitale schilders en alle creatievelingen die op zoek zijn naar een maximaal niveau van schilderachtige controle en expressie.

De essentie van digitaal schilderen in Corel Painter 2022

Met Corel Painter 2022 krijgt u toegang tot een indrukwekkende verzameling van meer dan 900 penselen, variërend van realistische natuurlijke media tot unieke digitale effecten. De software simuleert het gedrag van penseelstreken, texturen en kleurmengingen zo overtuigend dat het aanvoelt als een fysiek medium. Dit stelt kunstenaars in staat om hun vertrouwde technieken over te zetten naar een digitale omgeving of om volledig nieuwe expressievormen te verkennen.

Of u nu gedetailleerde portretten maakt, levendige landschappen schildert of complexe karakterontwerpen maakt – Painter 2022 biedt de gereedschappen die u nodig heeft. De intuïtieve gebruikersinterface is ontworpen om de creatieve workflow te ondersteunen, zodat u zich kunt concentreren op het essentiële: uw kunst. Ontdek ook andere krachtige tools voor uw digitale creativiteit, zoals in de Multimedia Software of gespecialiseerde programma's op het gebied van Fotobearbeitung – Fotobewerking.

In vergelijking met andere programma's die zich meer richten op fotomanipulatie of vectorafbeeldingen, ligt de focus van Corel Painter 2022 duidelijk op de simulatie van traditionele schildertechnieken. Dit maakt het de eerste keuze voor kunstenaars die op zoek zijn naar een authentieke schilderervaring. Voor gebruikers die geïnteresseerd zijn in besturingssystemen, zijn Windows 10 Professional – Windows 10 Professional Kopen of het Microsoft Office productportfolio ook belangrijke softwarecomponenten.

  • Meer dan 900 realistische penselen met aanpasbare instellingen.
  • Geavanceerde kleur- en menggereedschappen voor natuurlijke resultaten.
  • Ondersteuning voor verschillende invoerapparaten zoals grafische tablets.
  • Grote verscheidenheid aan penselen, waaronder aquarel, olie, pastel en meer.
  • Krachtige gereedschappen voor texturering en patrooncreatie.
  • Intuïtieve gebruikersinterface om uw workflow te optimaliseren.
Aspect Corel Painter 2022 Vergelijkbaar programma (voorbeeld)
Hoofdfocus Digitaal schilderen, simulatie van traditionele media Fotobewerking, grafisch ontwerp
Penseel-engine Hoogst realistisch, fysiek gebaseerd Standaard penseelgereedschappen
Kleurenbeheer Uitgebreid, CMYK-ondersteuning RGB-gericht, beperkte kleurenpaletten
Licentiemodel Permanente licentie Vaak op abonnementsbasis of eenmalige aankoop met beperkingen

Uitgebreide penseelbibliotheek en texturering

De kracht van Corel Painter 2022 ligt in zijn uitzonderlijke penseelengine. U kunt niet alleen kiezen uit een enorme bibliotheek, maar ook elke penseel tot in het kleinste detail aanpassen. Creëer uw eigen penselen of pas bestaande aan om uw unieke stijl te perfectioneren. De textureringsopties stellen u in staat om oppervlakken te voorzien van realistische structuren, wat uw digitale werken extra diepte geeft. Ontdek ook programma's zoals Ashampoo Photo Commander Pro 27 – Koop Photo Commander Pro 27 voor het beheren van uw digitale assets.

Geoptimaliseerd voor creatieve workflows

Corel Painter 2022 is ontworpen om het creatieve proces te ondersteunen. Met aanpasbare werkruimtes, krachtige laageigenschappen en een verscheidenheid aan selectie- en transformatietools kunt u uw ideeën efficiënt realiseren. De software integreert naadloos in gangbare besturingssystemen zoals Microsoft Windows en maakt import en export in verschillende bestandsformaten mogelijk, wat de samenwerking vergemakkelijkt. Ook voor back-ups zijn programma's zoals EaseUS Data Recovery Wizard Pro | 1 Gerät | auf Lebenszeit – Koop Data Recovery Wizard Pro 1 Apparaat auf Lebenszei het overwegen waard.

Wij bieden u de directe digitale licentiesleutel voor Corel Painter 2022. Na een succesvolle aankoop staat de productcode direct in uw klantenaccount ter beschikking, zodat u de software onmiddellijk kunt downloaden en activeren. Profiteer van een gecontroleerde en legale licentie, een activeringsgarantie en onze snelle, Nederlandstalige klantenservice. Veilige betaalopties ronden uw winkelervaring af.

Veelgestelde vragen over Corel Painter 2022

Wat zijn de systeemvereisten voor Corel Painter 2022?

De exacte systeemvereisten kunnen variëren afhankelijk van het besturingssysteem. Over het algemeen is een actueel Windows-besturingssysteem, voldoende werkgeheugen (min. 8 GB RAM aanbevolen) en een krachtige grafische kaart nodig voor optimale prestaties. Gedetailleerde informatie vindt u op de website van de fabrikant.

Is Corel Painter 2022 geschikt voor beginners?

Hoewel Corel Painter 2022 zeer krachtige tools biedt, is het ook toegankelijk voor ambitieuze beginners. De software bevat tutorials en een uitgebreid helpbestand dat de start vergemakkelijkt. Veel gebruikers beginnen met de basale penselen en werken zich geleidelijk aan naar meer geavanceerde technieken.

Welk type licentie krijg ik?

U ontvangt een legale permanente licentie voor Corel Painter 2022. Dit betekent dat u de software na aankoop permanent kunt gebruiken zonder terugkerende abonnementskosten. Updates naar toekomstige hoofdversies kunnen apart worden aangeschaft.

Kan ik Corel Painter 2022 op meerdere computers installeren?

De licentievoorwaarden van Corel Painter 2022 staan doorgaans de installatie op één enkele computer toe. Voor gebruik op meerdere apparaten zijn aparte licenties vereist. Dit is vergelijkbaar met andere professionele softwareoplossingen, zoals bijvoorbeeld Kaspersky Premium | 10 Geräte | 2 Jahre – Koop Premium 10 Apparaten 2 Jaar, waar het aantal apparaten expliciet is geregeld.

Meer producten van Multimedia Software kopen

Levering & Activering – Zo eenvoudig is het

Kopen & betalen

Kies versie, voeg toe aan winkelwagen, betaal veilig. Wij accepteren PayPal, creditcard, SEPA en meer.

Licentiesleutel ontvangen

Binnen enkele minuten ontvangt u uw bestelling per e-mail – automatisch, 24/7.

Activeren & aan de slag gaan

Activeer uw gekochte product en het gebruik kan beginnen!

Systeemeisen Corel Painter 2022

Component Minimale vereisten Aanbevolen
Besturingssysteem Windows 10 (64-Bit) oder macOS 10.15 Windows 10 (64-Bit) oder macOS 11
Processor Intel Core 2 Duo oder besser Intel Core i5 oder besser
RAM 4 GB RAM 8 GB RAM oder mehr
Opslag 10 GB freier Festplattenspeicher 10 GB freier Festplattenspeicher oder mehr
Overig Internetverbindung für Aktivierung und Updates Internetverbindung für Aktivierung und Updates, Grafiktablett empfohlen

Beoordelingen van onze shop

4.7 ★★★★★ uit 3 Beoordelingen
5★
67%
4★
33%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
★★★★★ 31-08-2026

ik heb een zeer vlugge reactie gehad omdat er een bestelling niet door kwam door DHL en hebben ze een ander verstuurd en deze had ik op 2 dagen tijd waarvoor mijn dankt een zeer goede service

Kunde

★★★★★ 30-08-2026

Uitstekend.

Kunde

Alle geverifieerde beoordelingen lezen

Echte kopers, echte ervaringen — ongefilterd.

Veelgestelde vragen over Corel Painter 2022

Dit zou u ook kunnen interesseren

Corel Painter 2022 is toonaangevende software voor digitaal schilderen en illustreren, die kunstenaars en ontwerpers krachtige tools – Systeemtools biedt voor creatieve expressie. Deze professionele applicatie simuleert traditionele schildertechnieken met opmerkelijke precisie en maakt het mogelijk om kunstwerken in digitale vorm te creëren die nauwelijks te onderscheiden zijn van traditionele media. Als onderdeel van het bredere Multimedia Software-landschap, onderscheidt Painter zich door zijn gespecialiseerde schildertools en realistische penseeltechnologie.

Wat is Corel Painter 2022? Corel Painter 2022 is geavanceerde digitale schildersoftware, ontworpen om de ervaring van traditionele artistieke media zoals olieverf, aquarel, pastel en houtskool op een digitaal medium na te bootsen. Het biedt een uitgebreid scala aan penselen, texturen en effecten, waardoor kunstenaars ongekende controle en veelzijdigheid krijgen voor hun digitale creaties. De software is gericht op professionele kunstenaars, illustratoren en hobbyisten die waarde hechten aan realistische schildertechnieken.

De veelzijdigheid van Corel Painter 2022 voor creatieven

De kracht van Corel Painter 2022 ligt in het vermogen om de nuances van verschillende schildertools digitaal te simuleren. Van de fijne korreligheid van een aquarelkwast tot de rijke textuur van olieverf, de software biedt een indrukwekkende variëteit. Dit maakt het een ideaal hulpmiddel voor kunstenaars die zich specialiseren in realistische weergaven, conceptkunst of gedetailleerde illustraties. Terwijl Fotobearbeitung – Fotobewerking-software zoals Ashampoo Photo Commander Pro 27 zich richt op het bewerken van bestaande afbeeldingen, maakt Painter het mogelijk om van nul af aan te creëren.

Kernfuncties en penseeltechnologie

Corel Painter 2022 onderscheidt zich door zijn revolutionaire penseelengine, die duizenden aanpasbare penselen biedt. Deze kunnen nauwkeurig worden afgesteld in vorm, textuur, dynamiek en interactie met het digitale canvas. Of het nu gaat om gedetailleerde portretten of expressieve landschapsschilderijen, de software levert resultaten die zowel realistisch als artistiek aantrekkelijk zijn. In vergelijking met Videobearbeitung – Videobewerking-software die zich richt op bewegende beelden, ligt de focus van Painter duidelijk op statische beeldcompositie en schilderen.

Licentiemodellen en aankoopopties

Voor Corel Painter 2022 zijn verschillende licentieopties beschikbaar, afgestemd op de behoeften van verschillende gebruikers. Doorgaans wordt Painter aangeboden als een eeuwigdurende licentie, wat betekent dat u de gekochte versie permanent kunt gebruiken. Dit verschilt van op abonnementen gebaseerde diensten die regelmatige betalingen vereisen. Bij aankoop van een digitale licentie profiteert u van directe levering per e-mail, waardoor u snel aan de slag kunt met uw creatieve projecten.

Keuzecriteria voor uw digitale schildersoftware

  • Realistische schildertools: Heeft u natuurgetrouwe penselen nodig voor olie, aquarel of pastel?
  • Aanpasbaarheid: Heeft u waarde aan de mogelijkheid om penselen en gereedschappen naar wens aan te passen?
  • Prestaties: Is de software in staat om ook complexe penseelstreken en grote doeken soepel te verwerken?
  • Gebruiksgemak: Is de interface intuïtief ontworpen, ook voor gebruikers die overstappen van andere software?
  • Compatibiliteit: Draait de software stabiel op uw besturingssysteem, bijvoorbeeld Windows 10 Enterprise – Koop Windows 10 Enterprise of nieuwere versies van Windows 10 Professional – Windows 10 Professional Kopen?

Vergelijking met andere multimedia-applicaties

software Focus Toepassingsgebied Licentietype
Corel Painter 2022 Digitale schilderkunst, illustratie Artistieke creatie, realistische technieken Permanente licentie
Ashampoo Photo Commander Pro 27 Fotobeheer en -bewerking Beeldoptimalisatie, organisatie Permanente licentie
Ashampoo Burning Studio 27 Gegevens branden, schijven maken Archivering, mediakopie Permanente licentie

Frequently Asked Questions

Is Corel Painter 2022 geschikt voor beginners?

Ja, hoewel Corel Painter 2022 een schat aan professionele tools – Systeemtools biedt, beschikt het ook over intuïtieve interface-elementen en tutorials die beginners kunnen helpen bij de start. De leercurve kan steiler zijn dan bij eenvoudigere tekenprogramma's, maar de resultaten zijn de moeite waard.

Wat zijn de systeemvereisten voor Corel Painter 2022?

De exacte systeemvereisten variëren enigszins afhankelijk van de versie van het besturingssysteem. Over het algemeen wordt een moderne processor, voldoende RAM en een compatibele grafische kaart aanbevolen om de volledige prestaties van de software te kunnen benutten. Informatie over specifieke besturingssystemen zoals Windows 7 Professional – Windows 7 Professional Kopen of nieuwer is doorgaans te vinden op de productpagina.

Kan ik Corel Painter 2022 op meerdere computers installeren?

De licentievoorwaarden van Corel Painter staan ​​doorgaans de installatie op een of twee computers voor persoonlijk gebruik toe, waarbij gelijktijdig gebruik op beide apparaten niet is toegestaan. Raadpleeg de specifieke licentievoorwaarden voor gedetailleerde informatie.

Biedt Corel Painter 2022 een proefversie aan?

Vaak biedt Corel gratis proefversies van zijn software aan, zodat gebruikers de functionaliteit kunnen uitproberen voordat ze kopen. Het is raadzaam om dit te controleren op de officiële Corel-website voordat u een aankoopbeslissing neemt.